Darujme společně dobrý sluch!

Chcete spolu s námi pomoci dobře slyšet?

Jako distributor špičkových dánských sluchadel značky Oticon máme možnost pomáhat těm, kteří potřebují sluchadla, ale kvůli těžké situaci si je nemohou dovolit. Vybíráme konkrétní příběhy, u kterých je pomoc potřeba. Každému vybranému člověku poskytneme maximální možnou slevu a k tomu ještě poskytneme finanční příspěvek. I vy máte možnost se k této pomoci přidat.

Přispět můžete libovolnou částkou na konkrétní příběhy z výběru níže nebo na transparentní účet, odkud příspěvky rozdělíme potřebným. Přispět můžete QR kódem zde:

Dobrý sluch pro 14 ti letého Elbera

Vybráno 30 000 Kč z 30 000 Kč

Dobrý sluch pro 14 ti letého Elbera

14 ti letý Elber žije na Kapverdách a od narození má těžkou ztrátu. I přes to, že jsou v takovém případě sluchadla nezbytná, nemohla si je jeho rodinna dovolit. S žádostí o pomoc se na nás obrátila paní Petra Borůvka Lopes z Love Boa Vista. Rozhodli jsme se Elberovi darovat silná sluchadla Oticon RUBY 2 BTE Plus Power včetně ušních koncovek vyrobených na míru.

Dobrý sluch pro paní Isabelu z Kapverd

Vybráno 19 800 Kč z 19 800 Kč

Dobrý sluch pro paní Isabelu z Kapverd

Pro lidi z Kapverdských ostrovů je velice těžké získat sluchadla. Roli v tom hraje odlehlost ostrovů, relativní chudoba, tamní vysoké ceny sluchadel a nedostatek audiologů. Paní Isabele jsme se rozhodli pomoci darováním páru sluchadel Oticon JET 2 BTE. Sluchadla jsme nastavená a připravená k použití doručili přes dobročinnou organizaci Love Boa Vista.

Dobrý sluch pro 10letou Viktorii

Vybráno 50 000 Kč z 50 000 Kč

Dobrý sluch pro 10letou Viktorii

Malé Viktorce, která je od narození v péči své babičky, darujeme kvalitní dětská sluchadla Oticon Play PX 2 mini RITE R.

Dobrý Sluch pro 6letou Viky

Vybráno 55 000 Kč z 55 000 Kč

Dobrý Sluch pro 6letou Viky

Malé Viky, která na sluchadla vybírá prostřednictvím webu Donio.cz jsme přispěli 10.000 Kč.

Sbírka stále probíhá a přispět můžete i vy na tomto odkazu:
https://www.donio.cz/sluchadla-pro-viky

Eliáš potřebuje slyšet

Vybráno 78 000 Kč z 78 000 Kč

Eliáš potřebuje slyšet

Již ukončená sbírka, na kterou jsme přispěli částkou 15.000 korun a zdarma vyrobili měkké ušní koncovky na míru. Další příspěvky získal malý Eliáš od jiných nadací a hlavně veřejnou sbírkou na Donio.cz