Dobrý sluch pro 10letou Viktorii

Malé Viktorce, která je od narození v péči své babičky, darujeme kvalitní dětská sluchadla Oticon Play PX 2 mini RITE R.

Aktuálně vybráno 50 000 Kč

z celkové částky 50 000 Kč

Příběh Viktorky

Malé Viktorce darujeme kvalitní dětská sluchadla Oticon Play PX 2 mini RITE R.

Viktorka je od narození v péči své babičky, která se snaží, aby měla vše a cítila se rovnocenně mezi svými vrstevníky. Bohužel u ní byla v 10letech naměřena ztráta sluchu. To i přes to, že Viktorka má hudební sluch a chodí do ZUŠ na hodiny zpěvu, o to větší to bylo pro její babičku překvapení. Ztráta sluchu Viktorky není veliká, ale k plnohodnotnému životu v kolektivu vrstevníku potřebuje pomoc kvalitních sluchadel. Na foniatrii v Hradci Králové byla Viktorce vybrána speciální dětská sluchadla Oticon Play PX 2 miniRITE.  I přes maximální snahu její babičky, zajistit Viktorce to nejlepší, si bohužel nemohou dovolit kvalitní sluchadla sami pořídit. Proto jsme se rozhodli, že Viktorce sluchadla zaplatíme sami. (Celková cena sluchadel po odečtení příspěvku pojišťovny je 30 tisíc Kč.)

Chcete také pomáhat?

V tomto přípdě jsme se rozhodli že cenu sluchadel pokryjeme celou sami a nebudeme oslovovat veřejnost s žádostí o pomoc.

Pokud ale i tak chcete pomáhat dětem k dobrému sluchu, můžete přispět na transparentní účet, odkud budeme v budoucnu čerpat pro další příběhy.

Na účet můžete přispět jakoukoliv částku převodem nebo pomocí zde zobrazeného QR kódu.

Podpořte další příběhy:

Transparentní účet:123-9640830257/0100
Variabilní symbol:není potřeba
Náhled na účet:zobrazit účet

Dále můžete pomoct sdílením tohoto příspěvku.

Aktuálně vybráno 50 000 Kč

z celkové částky 50 000 Kč