AA222

AA222

AA222 je perfektní kombinací audiometru a tympanometru v jednom výkonném zařízení, které nabízí všechny funkce pro diagnostiku středního ucha a audiometrické testy potřebné na každé klinice.

Titan

Titan

Přizpůsobte si Titan pro screeningová, diagnostická a pokročilá klinická vyšetření. Zvolte si SW moduly dle vašich aktuálních požadavků a upgradujte stávající řešení, pokud se vaše potřeby změní.

AT235

AT235

AT235 je automatický analyzátor středního ucha, ideální pro diagnostická a screeningová vyšetření pacientů. Několik vyhrazených tlačítek na AT235 usnadňuje navigaci mezi různými funkcemi. Kontextově vázaná funkční tlačítka pod displejem vás budou v průběhu vyšetření efektivně navigovat.

MT10

MT10

MT10 je velmi vhodný pro diagnostické použití, protože tympanogramy a volitelné měření ipsilaterálních reflexů jsou zaznamenávány velmi podrobně. S MT10 můžete detekovat zánět středního ucha, perforovaný ušní bubínek, cholesteotomy a některé neurologické poruchy. Můžete také zkontrolovat tympanostomické trubičky a zvolit vhodnou následnou léčbu.