Oticon Opn™

Naslouchejte životu

Převratná novinka: Sluchadlo Oticon OPN™

Sluchadlo Oticon OPN™ přináší zcela nové možnosti pro usnadnění komunikace s vašim okolím.

Tato vyspělá zdravotní pomůcka zajistí nyní ještě výraznější kvalitu zvuku se zcela novým výkonným procesorem Oticon Velox a zároveň klade důraz na pohodlí uživatele.

Přehrát video

Revoluční technologie BrainHearing™

Zásadním pro tento typ sluchadla je vývoj nového procesoru Oticon Velox, který je 50x výkonnější než dosud nejrychlejší procesor Oticon Inium Sense. Jeho výkon je dokonce srovnatelný s počítačovým procesorem Intel Pentium Pro, a to při velikosti pouhé 4 mm. Současně si zachová nízkou spotřebu pro dlouhou výdrž baterie. Toto je na poli sluchadel zcela unikátní krok kupředu.

Objevte novou dimenzi poslechu s Oticon OPN™

Proč zvolit sluchadla Oticon OPN™

Oticon OPN™ se hodí i do hlučného prostředí a vždy zajistí adekvátní rozpoznání řeči, bez ohledu na to, ve kterém směru se mluvčí od posluchače nachází. Díky svým diskrétním rozměrům vás ani nebude jakkoli omezovat. Jeho výhod můžete využívat proto každý den, včetně situací, které jsou náročné na dostatečné rozlišení jednotlivých vjemů.

V čem se Oticon OPN™ liší od běžných sluchadel

Běžná digitální sluchadla pracují na principu tzv. směrového režimu. To znamená, že v hlučném prostředí omezí příjem zvuku pouze na jakýsi „kužel“ směřující dopředu. Tím nicméně dojde k nechtěnému potlačení zvuků vycházejících z jiných úhlů a možnost komunikace nedoslýchavého je tak citelně omezena.

Vždy jasný a zřetelný poslech s Oticon OPN™

Klíčovou výhodou sluchadla Oticon OPN™, které pochází z výzkumného centra stejnojmenné dánské společnosti, je především kvalita poskytovaného poslechu. Sluchadlo snímá podněty v plném rozsahu 360° okolo uživatele a s rychlostí 100/s rozhoduje, který vjem je pro vás užitečný, a který naopak rušivý. Proto je výsledný zvuk vždy dostatečně výrazný. Při objektivním testu pomocí pupilometrie bylo naměřeno zlepšení srozumitelnosti řeči o 30 % oproti dosud nejlepšímu sluchadlu Oticon Alta2. Při stejném testu bylo naměřeno snížení psychické námahy o 20 %. Jednoduše máte více energie, můžete se soustředit na konverzaci a nebudete tolik unavení.

Kompaktní design a vysoký výkon Oticon OPN™

Oticon OPN™ jsou miniaturní sluchadla typu tzv. za ucho s reproduktorem umístěným ve zvukovodu (miniRITE). Dostatečně robustní konstrukci vyvažuje zdařilý design v několika odlišných barevných provedeních. Provoz zajišťuje baterie, což vám umožní se sluchadly plnohodnotně strávit celý den, ať se věnujete jakékoli činnosti.

Geniálně jednoduché řešení

Oticon OPN™ sluchadla jsou k dispozici hned v osmi barevných variantách. Můžete je tak snadno sladit se svou osobností i přizpůsobit stylu oblékání. Oticon OPN™ sluchadla znamenají geniálně vyspělé a zároveň jednoduché řešení pro každého.

Spojte se se světem

Díky sluchadlům můžete současně snadno poslouchat například rádio nebo televizi. Užijete si tak svou oblíbenou hudbu nebo televizní pořady. Se všemi zmiňovanými zařízeními sluchadla jednoduše propojíte. Navíc se dokáží i připojit na internet, takže zůstanete ve spojení se světem. Mimo to využijete i Oticon ON aplikaci, která vám umožní ovládat hlasitost, přepínat jednotlivé programy a mnohem více. Sluchadla lze připojit bez potřeby dalšího zařízení a nedochází k žádnému omezení komunikace mezi sluchadly v páru. Oticon OPN jsou jediná sluchadla na trhu, která toto umožňují.

Napište nám!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Odesláním formuláře vyjadřuji v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno(a) GDPR svůj souhlas se zpracováním těchto údajů pro potřeby odpovědi.