Trápí Vás nepříjemné zvuky v uších? Dnešní životní styl spojený s hlukem, stresem a psychickou námahou přináší zvýšené riziko vzniku podráždění ušní nervové soustavy. Čím dál více lidí trpí nepříjemnými pocity pískání, zvonění, šumění a jiných zvuků v uších. Jev může být mírný ale i velmi nepříjemný.

Naše sluchadla nyní nabízejí tzv. sound support tedy zvukovou terapii tinnitu, neboli nepříjemných zvuků v uších jako je pískání, bzučení, zvonění apod.

Zvuková terapie sluchadel OTICON pomáhá dvěma způsoby a to kompenzací sluchové ztráty, jelikož až 80% pacientů s příznaky tinnitu trpí určitou sluchovou ztrátou a zadruhé akustickým potlačením subjektivních zvuků pro tento účel na míru vyvinutými zvuky, které budou nastaveny individuálně podle potřeb pacienta.

Pravidelné využívání těchto sluchadel Vám tak může pomoci zvýšit jak Vaše pohodlí, tak schopnost bez námahy komunikovat s okolím.

Napište nám!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Odesláním formuláře vyjadřuji v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno(a) GDPR svůj souhlas se zpracováním těchto údajů pro potřeby odpovědi.