Něco málo o sluchadlech

Úžasná technologie v miniaturních rozměrech.

Všechna námi nabízená sluchadla využívají moderní digitální technologie, které jsou výsledkem více než 100 letého vývoje dánské společnosti Oticon. Všechny typy sluchadel je možné zakoupit v různých provedeních, od závěsných (sluchadlo je umístěno za uchem), až po miniaturní zvukovodová (sluchadlo je umístěno hluboko v uchu). Mezi nejmodernější funkce sluchadel patří například bezdrátová komunikace sluchadel s mobilním telefonem, televizí, MP3 přehrávači, atd. nebo schopnost sluchadla automaticky se učit potřebám svého uživatele.

Oticon Opn™

Komu jsou sluchadla určena?

Komukoliv, kdo trpí i malou ztrátou sluchu. Není pravda, že sluchadla jsou určena pouze lidem v důchodovém věku. Stejně tak, jako začínáme používat brýle, když se nám zhorší zrak, měli bychom vyhledat pomoc i v případě, že se nám zhorší sluch. Odkládání řešení na později může situaci v budoucnu zkomplikovat.

Jakou mohu očekávat cenu?

Všechna naše sluchadla využívají vyspělé digitální technologie a jsou nastavována přesně pro Vás na míru pomocí počítače. Přesto nabízíme sluchadla již od 7000 korun ale i sluchadla pro nejnáročnější klienty v ceně kolem 25 000 korun. Poté, co Vám změříme sluch a vyslechneme Vaše potřeby a očekávání, Vám předvedeme několik vhodných sluchadel. Sami si vyberete, sluchadlo, které bude vyhovovat Vašim potřebám.

Několik mýtů o sluchadlech

Sluchadlo je symbolem stáří. Se sluchadlem dávám najevo svůj handicap.

Toto je samozřejmě pouze záležitost osobního pocitu. Sluchadla lze ale vyrobit v miniaturním provedení, kdy jsou takřka nepostřehnutelná nebo si můžete vybrat sluchadlo s moderním designem a barvou podle své volby. Sluchadla lze bezdrátově propojit s celou řadou zařízení včetně televize, mobilního telefonu nebo mp3 přehrávačů. Sluchadlo je tedy spíše výbavou člověka, který chce žít aktivní a plnohodnotný život, bez ohledu na to, jestli mu je 20, 40 nebo 80.

Je lepší s pořízením sluchadla počkat, až když bude moje ztráta silnější a sluchadlo budu opravdu potřebovat.

Toto je velice častý omyl. Když se rozhodneme řešení oddalovat, hrozí postupné odvyknutí na celou škálu zvuků. Když si potom v budoucnu sluchadla pořídíme, musíme se dříve známé zvuky znovu učit poznávat. Takový proces může trvat dlouho a bude nás vyčerpávat. Stejně tak celou dobu, kdy se snažíme žít se ztrátou sluchu bez pomoci, komplikujeme život sami sobě, ale i svému okolí.

Apple, the Apple logo, and iPhone are trademarks of Apple Inc., registered in the U.S. and other countries.
App Store is a service mark of Apple Inc. Android and Google Play are trademarks of Google Inc.

Napište nám!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Odesláním formuláře vyjadřuji v souladu s článkem 6 odstavec 1 písmeno(a) GDPR svůj souhlas se zpracováním těchto údajů pro potřeby odpovědi.